Ostrovia Wola Buchowska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Ostatnie spotkanie

Ostrovia Wola BuchowskaIskra Zabłotce
Ostrovia Wola Buchowska 13:0 Iskra Zabłotce
2017-06-04, 14:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Pogórze Rokietnica 0:1 Fredro Surochów
Ostrovia Wola Buchowska 13:0 Iskra Zabłotce
Tęcza Jankowice 1:1 Błękitni Wierzbna
Iskra Cieszacin Wielki 2:0 Przedmieście Jarosław
Strażak Sośnica 3:0 Łęg Łowce

Najnowsza galeria

Ostrovia-Strażak Sośnica
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 25, wczoraj: 54
ogółem: 593 650

statystyki szczegółowe

Mecz 2017-06-04, 14:00


herb Ostrovia Wola Buchowska 13:0 herb Iskra Zabłotce
Ostrovia Wola Buchowska   Iskra Zabłotce

Aktualności

Sparingi

  • autor: siwczyn, 2017-02-14 13:18

 

26.02 - Ostrovia - Zorza Jagiełła (odwołany)
05.03 - San Gorzyce - Ostrovia 74
12.03 - Wólczanka Wólka Pełkińska (juniorzy) - Ostrovia 2:3
19.03 - Wisełka Siennów - Ostrovia 0:12
26.03 - Wólczanka Wólka Grodziska - Ostrovia 1:7
09.04 - Ostrovia - Tęcza Wysock 3:3


Edycja Terminarza

  • autor: siwczyn, 2016-08-02 15:35
Po wycofaniu się Hetmana Laszki i pozostawieniu Błękitnych Pełkinie 
w A-klasie, OZPN opublikował nowy terminarz. 
28.08 Ostrovia - Łęg Łowce
04.09. Strażak Sośnica - Ostrovia
11.09 Ostrovia - Iskra Cieszacin Wielki
18.09 Tęcza Jankowice - Ostrovia
25.09 Ostrovia - Pogórze Rokietnica
02.10 Ostrovia - Fredro Surochów
09.10 Iskra Zabłotce - Ostrovia
16.10  Ostrovia - Błękitni Wierzbna
23.10 Przedmieście Jarosław - Ostrovia

Plan sparingów

  • autor: siwczyn, 2016-02-12 16:31

Plan przygotowań:

14.02 - Ostrovia - San Gorzyce   14

20.02 - KS Szówsko - Ostrovia. Odwołany ze względu na zły stan boiska

28.02 - Zorza Jagieła - Ostrovia 5:1

06.03 -  KS Szówsko (juniorzy)- Ostrovia 2:5

13.03 - Ostrovia - Sobol Niżatyce 4:2

20.03 - KS Koniaczów - Ostrovia 6:2


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Strażak Sośnica - Pogórze Rokietnica
Łęg Łowce - Iskra Cieszacin Wielki
Przedmieście Jarosław - Tęcza Jankowice
Błękitni Wierzbna - Ostrovia Wola Buchowska
Iskra Zabłotce - Fredro Surochów

Statystyki drużyny